ŞİRKET

PROFİLİ

Şirketimiz, 4458 sayılı Gümrük Yasasına uygun olarak ortakları Gümrük Müşaviri olan 3 ortaklı bir limited şirkettir. Şirket ortakları Gümrük ve Tekel Bakanlığı Başmüfettişliği, İstanbul Gümrükler Başmüdürlüğü ve Gümrük Müdürlüğü görevlerinde bulunmuş kariyer sahibi yetkin kişiler olarak özel sektör çalışma hayatına geçmişlerdir.

Şirket bünyemizde mevcut:
Yedi Gümrük Müşavir Yardımcısı,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Bilgi İşlem Yöneticileri,
ABD'de MBA eğitimini tamamlamış iş geliştirme/proje müdürü,
Kontrol işlemlerinden sorumlu Yardımcı Personel,
Muhasebe departmanımızda bir Yönetici ve Asistanları bulunmaktadır.

Şirketimiz, hakların kullandırılması ve verilmesi açısından çalışanlar arasında haksızlığa yol açacak herhangi bir ayrıcalık uygulaması yapmaz. Çalışan, kendisinin istihdam edildiği konuda konulmuş kurallara uyar. Şirketimiz, deneme süresini istenilen performans ve güvenilirlikte tamamlayan personel ile çalışır. Bu itibarla, çalışanlarımız uzun yıllardır bizimle birliktedir. Müşterilerimizle karşılıklı güvenin ve ticari sırların korunmasının büyük önem arz ettiği, bunun yanında seyyaliyetin fazla olduğu bir sektörde eleman hareketliliğinin en az olduğu firmalardan biri olmaktan gurur duyarız. 15 yılı aşkın zamandır bizimle birlikte olan 10'un uzerinde çalışanimiz bunun en gurur verici göstergesidir.

Şirket merkezimiz Beşiktaş'ta bulunmaktadır. İstanbul’un en yoğun iş merkezlerinden olan Beşiktaş, aynı zamanda İstanbul içinde her türlü ulaşım ağının kavuştuğu bir noktadır. Merkezi konumumuz sayesinde İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında en uzak yerlere bile eşit uzaklıktayız.

Erenköy ve Halkalı’da şubelerimiz bulunmaktadır. İstanbul ve civarındaki gümrüklerde gümrük müşavirliği hizmeti verilecek yerlere yakınlaşma stratejisi ile kurulan şubelerimizle zamanı en verimli şekilde kullanarak işlem zamanını kısaltma hedeflenmiştir.

En son teknolojik donanımların kullanıldığı şirketimizde gümrük tescil işlemleri tamamen elektronik ortamda Gümrük Müdürlüklerine online bağlı olan bilgisayar sistemimiz ve bu sisteme entegre edilmiş özel bilgisayar yazılımımız vasıtası ile yapılmaktadır. Gümrüklerde hizmet veren deneyimli kadromuz her an GSM aracılığıyla merkez ofisimizle bağlantı halindedir. Teknolojik yatırımları ve kalifiye insan kaynakları ile çağın getirdiği yenilikleri sektörüne yansıtarak hızlı, kaliteli ve çağdaş gümrükleme hizmetleri sunan şirketimiz, kendi bünyesindeki araçları ile İstanbul ve civarındaki gümrüklere ulaşım süresini asgari düzeye düşürerek, hizmet verimini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

TOP